Hotel Restauracja Tęczowa, Lubań
Przyjazd
Wyjazd

Z myślą o naszych Gościach zadbaliśmy o to, aby wystrój i wyposażenie naszego klubu spełniał oczekiwania nie tylko urodzonych tancerzy ale również tych którzy chcieliby w miłej atmosferze zwyczajnie  posłuchać dobrej muzyki przy najlepszych trunkach serwowanych przez naszą obsługę.

W naszym Club barze serwujemy trunki najwyższej jakości. Wiemy jak ważne jest trafienie w gusta naszych Gości i to właśnie z myślą o Nich nasza karta menu zawiera od tych najprostszych po te najbardziej  skomplikowane kompozycje przygotowywane na miejscu przez prawdziwych specjalistów.

Dzięki idealnemu nagłośnieniu nasz DJ zagra dla Państwa najnowsze jak również nieco starsze hity. Dysponujemy największą bazą muzyki tanecznej i rozrywkowej w której każdy odnajdzie muzykę bliska swojemu sercu. Zapraszamy na nasz parkiet.

Myśląc o satysfakcji naszych gości na równym stopniu z doskonałymi trunkami, muzyką oraz wnętrzem stawiamy wysoką kulturę osobista naszej obsługi oraz bezpieczeństwo Gości. Dzięki spełnieniu tych kryteriów jesteśmy klubem do którego zawsze chce się wracać. Do zobaczenia

Oferty pobytowe

Oferta bezzwrotna
od 122 /noc
od 122 /noc

Idealna oferta cenowa dla Gości pewnych swoich planów.

Pokaż szczegóły

Oferta bezzwrotna

Cena dnia - oferta elastyczna
od
od

Gwarancja najniższej ceny w przypadku rezerwacji online! Możliwość bezpłatnej anulacji.

Pokaż szczegóły

Cena dnia - oferta elastyczna

Zobacz wszystkie
Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Hotel Restauracja Tęczowa
Spółdzielcza 11, 59-800 Lubań

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij