Hotel Restauracja Tęczowa, Lubań
Przyjazd
Wyjazd

Przyjęcia

Z chęcią pomożemy w realizacji wydarzenia, ale także w precyzyjnym zaplanowaniu jego najdrobniejszych szczegółów. Przyjęcia okolicznościowe, uroczystości rodzinne, firmowe bankiety i konferencje czy też imprezy plenerowe – nasza profesjonalna obsługa pozostaje do Państwa dyspozycji niezależnie od okoliczności.

Sala weselna doskonale nadaje się na organizację przyjęcia weselnego. Nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości. Tym bardziej, że za obsługę uroczystości będzie odpowiadał nasz doborowy personel. Zatem odsuńcie na bok troski, że coś zostanie niedopilnowane i przenieście organizacyjny ciężar na nas.

To jest Wasz dzień i przeżyjcie go tak, by móc cieszyć się nim zawsze. A my w tym czasie dopilnujemy, by każdy szczegół ceremonii został przygotowany z odpowiednią pieczołowitością. Nie pozostawimy niczego przypadkowi, gdyż wiemy, jak ważny jest to dla Was czas. Naszym zadaniem jest uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym. Zrobimy to z przyjemnością. I zrobimy to wyjątkowo dobrze.

Jeśli planujecie Państwo wydać przyjęcie komunijne, mamy dla Was odpowiednie rozwiązanie. Więcej – mamy znakomite rozwiązanie. Oferujemy bowiem bardzo dobrze wyposażony lokal usytuowany w centrum Lubania, profesjonalną obsługę oraz bogatą ofertę kulinarną. Oferujemy okrągłe stoły jak również stoły prostokątne. W lokalu możemy zorganizować przyjęcie do 150 osób. Dlatego zapraszamy. Ciepło i serdecznie. W pełnej gotowości.

Oferty pobytowe

Oferta bezzwrotna
od 122 /noc
od 122 /noc

Idealna oferta cenowa dla Gości pewnych swoich planów.

Pokaż szczegóły

Oferta bezzwrotna

Cena dnia - oferta elastyczna
od
od

Gwarancja najniższej ceny w przypadku rezerwacji online! Możliwość bezpłatnej anulacji.

Pokaż szczegóły

Cena dnia - oferta elastyczna

Zobacz wszystkie
Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Hotel Restauracja Tęczowa
Spółdzielcza 11, 59-800 Lubań

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij