Hotel Restauracja Tęczowa, Lubań
Przyjazd
Wyjazd

Restauracja Tęczowa

  1. Strona główna
  2. Restauracja
  3. Restauracja Tęczowa

Restauracja serwuje dania kuchni europejskiej. Nasi Goście odnajdą bogactwo różnorodnych smaków w daniach przygotowanych z niezwykłą starannością i pasją, z produktów najwyższej jakości. Do dań polecamy bogatą ofertę win.

Są okazje, które mają dla Państwa szczególne znaczenie. Z wielką przyjemnością zadbamy o to, aby ich oprawa przebiegła w sposób perfekcyjny i pozostawiła po sobie tylko pozytywne wspomnienia. Wyjątkowy charakter wydarzenia wymaga niezwykłej oprawy, dlatego polecamy nasze usługi przy organizacji przyjęć, uroczystości rodzinnych, bankietów i konferencji – również w plenerze.

Catering

Catering na miarę każdego wydarzenia. Najwyższa jakość potraw, wyszukane kompozycje, świeże składniki – to podstawy, którymi kierujemy się każdego dnia. Jesteśmy pasjonatami dobrego smaku.

Szerokie spectrum naszej oferty, a także bogate doświadczenie, pozwala nam podchodzić do każdego wydarzenia w sposób w pełni indywidualny. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe wyzwania.

Setki zorganizowanych wydarzeń i bogata 10-letnia tradycja restauratorska – to połączenie składa się na profesjonalny i sprawdzony wybór.

Oferty pobytowe

Oferta bezzwrotna
od 122 /noc
od 122 /noc

Idealna oferta cenowa dla Gości pewnych swoich planów.

Pokaż szczegóły

Oferta bezzwrotna

Cena dnia - oferta elastyczna
od
od

Gwarancja najniższej ceny w przypadku rezerwacji online! Możliwość bezpłatnej anulacji.

Pokaż szczegóły

Cena dnia - oferta elastyczna

Zobacz wszystkie
Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Hotel Restauracja Tęczowa
Spółdzielcza 11, 59-800 Lubań

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij